Titles you rated
NobodyRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Code Name GeronimoRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
Michael CollinsRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5