Series
Ratings
31
WomanRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0