Movies
Ratings
139
SplitRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0