Titles you rated
Delicious GuysRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0