Movies
Ratings
57
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Taxi 4Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0