Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
- 나루토 4기Rated ★ 3.0
- 나루토 2기Rated ★ 3.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0