Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
MotherRated ★ 2.5
Shakespeare in LoveRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0