Titles you rated
The Quiet GirlRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
To a Land UnknownRated ★ 3.5
BirdRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 3.5