Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0- Euphoria: Fuck Anyone Who's Not a Sea BlobRated ★ 3.0
- EuphoriaRated ★ 2.0
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.0
VoirRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 1.5
LTNSRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 3.5