Titles you rated
TaxiRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Twilight GangstersRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 4.0
DaybreakersRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
PushRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0