Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.5