Series
Ratings
259
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0- New NonstopRated ★ 5.0
Cruel LoveRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 4.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.0
RobberRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 4.5