Titles you rated
CarameloRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5
Kisaragi StationRated ★ 2.5