Titles you rated
Magic MikeRated ★ 2.0
American GangsterRated ★ 3.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
We're the MillersRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Good DinosaurRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Long ShotRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5