Titles you rated
Bring Her BackRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.5
InsideRated ★ 3.0
The Twister: Caught in the StormRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0