Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.5
Marrying the MafiaRated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Forever the MomentRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0