Movies
Ratings
84 BumblebeeRated ★ 2.0 BumblebeeRated ★ 2.0
 Tune in for LoveRated ★ 2.0 Tune in for LoveRated ★ 2.0
 The MimicRated ★ 1.5 The MimicRated ★ 1.5
 RunRated ★ 3.5 RunRated ★ 3.5
 Billy ElliotRated ★ 4.0 Billy ElliotRated ★ 4.0
 Mean GirlsRated ★ 3.5 Mean GirlsRated ★ 3.5
 Spirited AwayRated ★ 4.0 Spirited AwayRated ★ 4.0
 My Neighbor TotoroRated ★ 4.0 My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
 Despicable Me 2Rated ★ 2.5 Despicable Me 2Rated ★ 2.5
 MinionsRated ★ 3.0 MinionsRated ★ 3.0
 JoséeRated ★ 2.5 JoséeRated ★ 2.5
 The Secret Life of PetsRated ★ 2.0 The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
 Memoir of a MurdererRated ★ 3.5 Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
 Home AloneRated ★ 4.0 Home AloneRated ★ 4.0
 TangledRated ★ 3.0 TangledRated ★ 3.0
 UpRated ★ 4.0 UpRated ★ 4.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
 What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5 What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
 RatatouilleRated ★ 3.0 RatatouilleRated ★ 3.0
 A Tale of Two SistersRated ★ 3.5 A Tale of Two SistersRated ★ 3.5