Titles you rated
Bring It OnRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
ItRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0