Titles you rated
Still 17Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
The Bride of HabaekRated ★ 0.5- Not Alright, But It's AlrightRated ★ 4.0
True BeautyRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.0
Doctor SlumpRated ★ 1.5
A Shop for KillersRated ★ 2.5
Wedding ImpossibleRated ★ 1.5
Love ScoutRated ★ 2.0