Movies
Ratings
65
FrankensteinRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0