Titles you rated
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Cats & DogsRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Pom PokoRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0