Titles you rated
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Public EnemiesRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.0