Movies
Ratings
15
Drowning LoveRated ★ 0.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0