Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Addicted HeroinRated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 5.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
My Golden KidsRated ★ 3.5
Street Food FighterRated ★ 5.0- Queer as Folk Season 4Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0- 세계테마기행 - 이탈리아, 빛나는 시간을 찾아서Rated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 4.0
- Chuseok Special I Am a SingerRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.0