Movies
Ratings
34
Quantum of SolaceRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
PonyoRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Notting HillRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0