Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 5.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5