Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.0- WishRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 2.5
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
Fast FiveRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0