Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
As OneRated ★ 4.0