Titles you rated
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0