Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
PicnicRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The Tomorrow WarRated ★ 3.5
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 2.5
I Know Where I'm Going!Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5