Titles you rated
Love Live! Sunshine!! The School Idol Movie Over the RainbowRated ★ 5.0
Love Live! The School Idol MovieRated ★ 4.0
My Teacher, My LoveRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Never Ending StoryRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 2.0
Marriage BlueRated ★ 3.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.5
MRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Vehicle 19Rated ★ 2.0
American History XRated ★ 3.0
The Secret ScandalRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 2.5
DrumlineRated ★ 3.5
JunoRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5