Titles you rated
Source CodeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 4.0