Series
Ratings
25
GleeRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0