Movies
Ratings
463 AuditionRated ★ 4.0 AuditionRated ★ 4.0
 Lawyer LawyerRated ★ 5.0 Lawyer LawyerRated ★ 5.0
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0
 RiddickRated ★ 1.5 RiddickRated ★ 1.5
 The Oxford MurdersRated ★ 1.0 The Oxford MurdersRated ★ 1.0
 The PurgeRated ★ 1.0 The PurgeRated ★ 1.0
 The X FilesRated ★ 1.0 The X FilesRated ★ 1.0
 Lost HighwayRated ★ 5.0 Lost HighwayRated ★ 5.0
 HostageRated ★ 1.0 HostageRated ★ 1.0
 KinseyRated ★ 2.0 KinseyRated ★ 2.0
 Out of the DarkRated ★ 5.0 Out of the DarkRated ★ 5.0
 CopycatRated ★ 3.0 CopycatRated ★ 3.0
 No Comment FamilyRated ★ 3.0 No Comment FamilyRated ★ 3.0
 MicmacsRated ★ 3.0 MicmacsRated ★ 3.0
 Justice, My Foot!Rated ★ 5.0 Justice, My Foot!Rated ★ 5.0
 Hostel: Part IIIRated ★ 1.0 Hostel: Part IIIRated ★ 1.0
 Zeitgeist: AddendumRated ★ 5.0 Zeitgeist: AddendumRated ★ 5.0
 20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0 20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
 Sixty Million Dollar ManRated ★ 4.0 Sixty Million Dollar ManRated ★ 4.0
 The HostRated ★ 1.0 The HostRated ★ 1.0