Series
Ratings
69
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 3.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 2.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0