Movies
Ratings
359
BugoniaRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 1.5
The ChildeRated ★ 3.0
PreciousRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
Children of the SeaRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 1.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 2.0
GerminalRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.0