Series
Ratings
84
The Return of IljimaeRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0
City HallRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
- New NonstopRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Ogi ImoRated ★ 4.0- Beautiful LadyRated ★ 4.5
Gold TowerRated ★ 3.0