Titles you rated
KnowingRated ★ 1.0
The WitnessRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 1.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
A Melody to RememberRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5