Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 3.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
8½Rated ★ 3.5
MarcoRated ★ 4.0
About a HeroRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
The FallRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 0.5