Titles you rated
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5