Titles you rated
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
The President's BarberRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Feels Good ManRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Hotel by the RiverRated ★ 3.5
IntroductionRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5