Series
Ratings
13
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Wok of LoveRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
OverlordRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0