Movies
Ratings
124
PaprikaRated ★ 4.5
Like Someone in LoveRated ★ 4.0
ValmontRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Millennium MamboRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.5
VivariumRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0