Series
Ratings
23
MononokeRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5- 나루토 2기Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5