Series
Ratings
18
SKY CastleRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0