Series
Ratings
250 Perfect MatchRated ★ 3.5 Perfect MatchRated ★ 3.5
 AemaRated ★ 3.0 AemaRated ★ 3.0
 My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0 My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
 Search: WWWRated ★ 4.0 Search: WWWRated ★ 4.0
 In BetweenRated ★ 3.5 In BetweenRated ★ 3.5
 Guardians of the DafengRated ★ 3.0 Guardians of the DafengRated ★ 3.0
 The DoubleRated ★ 3.5 The DoubleRated ★ 3.5
 My Strange HeroRated ★ 2.0 My Strange HeroRated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
 Back to SeventeenRated ★ 3.0 Back to SeventeenRated ★ 3.0
 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
 MonstrousRated ★ 1.5 MonstrousRated ★ 1.5
 Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5 Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
 MixteRated ★ 3.0 MixteRated ★ 3.0
 A Virtuous BusinessRated ★ 3.5 A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
 We Go Fast On TrustRated ★ 3.5 We Go Fast On TrustRated ★ 3.5
 Lovely UsRated ★ 4.0 Lovely UsRated ★ 4.0