Titles you rated
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0