Titles you rated
Scandal MakersRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0