Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Ministry of Ungentlemanly WarfareRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5