Movies
Ratings
251
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 0.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0
The ExorcistRated ★ 1.5
You Are My SunshineRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 0.5- WishRated ★ 0.5
All for LoveRated ★ 0.5
The NeighborsRated ★ 3.0